Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu obchod@extra-nabytek.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Dřevěné skříně

Dřevěné skříně ze smrkového a bukového dřeva. Dřevěné skříně rozdělujeme na dvojdílné a třídilné. Skříně se liší vnitřním vybavením s provedením šatní skříně, pološatní skříně a policové skříně. Nabízíme i nízké dřevěné skříně pro děti.

Vybrané oddělení Dřevěné skříně neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

Dřevěné skříně z kvalitního bukového, nebo smrkového masivu od Hp nábytek mají masivní konstrukci a vysokou stabilitu. Zásuvky jezdí v kovových výsuvechPokud chcete dřevěnou skříň, která bude dokonale ladit s vaší postelí a dalším nábytkem, pak je právě Hp nábytek pro vás tou pravou volbou. Předním výrobcem toho nejkvalitnějšího nábytku z masivu je společnost Hp Nábytek, neboli Halačkova pila. Společnost už více než dvě desítky let vyrábí zakázkoví, velmi moderní nábytek. Společnost se věnuje nábytkovým produktům z masivního bukového a smrkového dřeva, z vlastní pilařské výroby. Dřevěné skříně z masivu jsou povrchově ošetřeny EKOlakem, ale můžete si vybrat také z různých mořených variant, jako je třešeň, ořech, nebo wenge a také v krásné bílé krycí barvě. Nabízíme jak dřevěné skříně, tak i komody a prádelníky, nebo dokonce knihovny a police a samozřejmě také perfektní postele. Dřevěné skříně vyrábíme v různých provedeních, jako například skříně dvojdílné, třídílné, nízké, vysoké, policové a šatní.

Všechny dřevěné postele dodáváme v rozloženém stavu, které jednoduše a rychle složíte. Objednejte si postele nebo nábytek nad 3000 Kč a máte od nás dopravu po ČR ZDARMA!

Provozovatel
  • Hana Biskupičová
    Zakřany 168, 664 84 Zakřany
  • IČO: 76508480 , DIČ: CZ7862194043
  • Tel.: 774 020 881
  • E-mail:
    HOT-LINE
  • Dřevěné postele a nábytek od českého výrobce HP nábytek. Postele a nábytek je skladem, okamžité dodání po celé ČR a SR, doprava zdarma.

Partneři
Platební metody