V termínu 1.7 až 8.7.2022 je plánovaná celozávodní dovolená. Přijaté objednávky budou postupně odesílány po tomto termínu. Děkujeme za pochopení.

Nábytek ze dřeva nebo dřevotřísky?

Nábytek ze dřeva nebo dřevotřísky?

Dřevěný nábytek se vyrábí z mnoha druhů dřevin. Vhodný a velice odolný je pevný bukový nábytek, který vydrží mnoho let. Nábytek z cinkovaného dřeva buk, je tvarově stálý bez výrazných změn.

U nás včetně tradičního výrobce Hp masiv nábytek je nejpoužívanější smrkové dřevo, dostatečně pevné pro všechny použité účely a cena je podobná s velkoplošnými materiály, jako jsou papírové a dřevotřískové desky. Vzhledově je lakované nebo mořené dřevo nesrovnatelné s laminem. Velkou výhodou dřeva je vyšší pevnost. Dřevo zaručí kvalitu, vzhled a pohodlí.

Vytrhané šrouby a rozlámaná dřevotříska dnes už moc nepřekvapí. Chcete být obklopeni množstvím lepidel a pilin, které jsou odpadem při výrobě dřevěného nábytku?

Volba je na vás a můžete srovnávat:

  • Bukové dřevo vydrží desítky let
  • Smrk je cenově srovnatelný s dřevotřískou
  • Při výrobě dřevěného nábytku se nepoužívá zdraví škodlivá chemie
ikona Hp masiv nábytek

Hp masiv nábytek
ikona Dřevěné postele

Dřevěné postele
ikona Dřevěný nábytek

Dřevěný nábytek

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení