V termínu 1.7 až 8.7.2022 je plánovaná celozávodní dovolená. Přijaté objednávky budou postupně odesílány po tomto termínu. Děkujeme za pochopení.

O nás

Informace o nás a našem e-shopu.

Vážený návštěvníku,

internetový obchod se zaměřením na kvalitní dřevěné postele a nábytek. Nabízíme kompletní sortiment pouze od jednoho českého výrobce Hp masiv nábytek, který je předním výrobcem nábytku ze smrkového a bukového masivu. Nejnovější technologie výrobce, jako jsou optimalizované zpracování řeziva, CNC přesné obrábění, nejmodernější broušení hran a ploch, kvalitní povrchová úprava a precizní dílenské zpracování, nás přesvědčili, že prodej výrobků hlavně od firmy HP nábytek, je správná volba.

Jen u nás  zjistíte všechny detaily výrobků před objednáním, přes 20 let praxe ve výrobě nabízeného nábytku zaručuje jedinečné detailní informace. Jsme v každodením osobním kontaktu s výrobou a okamžitě reagujeme na příchozí objednávky, které díky společným aktivitám bezodkladně pokrýváme s minimální prodlevou.Spojení těchto firem a přímé jednání zaručují vysokou kvalitu prodeje.

  • Využíváme velké skladové zásoby, dosahující 95% výrobků k rychlému dodání k Vám.
  • Dále spolupracujeme s výrobcem matrací VIRGOMAT.
  • Doprava je výhradně sjednávána s firmou TOPTRANS.
  • Veškeré uvedené ceny zboží v e-shopu, jsou včetně DPH.
  • Při jednorázové objednávce nad 5 000,- Kč (včetně DPH), je doprava zdarma.

Pokud objednávka obsahuje zboží s rozdílnou dodací lhůtou, je po dohodě prodávající ochoten přistoupit na rozdělení objednávky a skladové zboží okamžitě dodat bez rozdílu ceny. Zboží na objednávku bude doručeno v co nejkradší možné době bez dalších nákladů.

  • Jedná se pouze o prodej zboží přes e-shop  www.extra-postele.cz nebo www.extra-nabytek.cz
  • Zboží lze vyzvednout v sídle firmy, kdykoli po předchozí domluvě.

Při výběru zboží se můžete dostat do situace, kdy si nebudete jisti výběrem zboží. Záleží nám na dokonalosti dodaného zboží a proto pokud máte nějaké nejasnosti nebo potřebujete odbornou radu zašlete dotaz s tel.číslem na email obchod@extra-nabytek.cz a my Vám obratem sdělíme potřebné informace. Případně nás kdykoli kontaktujte na tel. 774 020 881.

Přejeme Vám příjemný nákup.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení