O nás

Informace o nás a našem e-shopu.

Vážený návštěvníku,

internetový obchod se zaměřením na kvalitní dřevěné postele a nábytek. Nabízíme kompletní sortiment pouze od jednoho českého výrobce Hp masiv nábytek, který je předním výrobcem nábytku ze smrkového a bukového masivu. Nejnovější technologie výrobce, jako jsou optimalizované zpracování řeziva, CNC přesné obrábění, nejmodernější broušení hran a ploch, kvalitní povrchová úprava a precizní dílenské zpracování, nás přesvědčili, že prodej výrobků hlavně od firmy HP nábytek, je správná volba.

Jen u nás  zjistíte všechny detaily výrobků před objednáním, přes 20 let praxe ve výrobě nabízeného nábytku zaručuje jedinečné detailní informace. Jsme v každodením osobním kontaktu s výrobou a okamžitě reagujeme na příchozí objednávky, které díky společným aktivitám bezodkladně pokrýváme s minimální prodlevou.Spojení těchto firem a přímé jednání zaručují vysokou kvalitu prodeje.

  • Využíváme velké skladové zásoby, dosahující 95% výrobků k rychlému dodání k Vám.
  • Dále spolupracujeme s výrobcem matrací VIRGOMAT.
  • Doprava je výhradně sjednávána s firmou TOPTRANS.
  • Veškeré uvedené ceny zboží v e-shopu, jsou včetně DPH.
  • Při jednorázové objednávce nad 5 000,- Kč (včetně DPH), je doprava zdarma.

Pokud objednávka obsahuje zboží s rozdílnou dodací lhůtou, je po dohodě prodávající ochoten přistoupit na rozdělení objednávky a skladové zboží okamžitě dodat bez rozdílu ceny. Zboží na objednávku bude doručeno v co nejkradší možné době bez dalších nákladů.

  • Jedná se pouze o prodej zboží přes e-shop  www.extra-postele.cz nebo www.extra-nabytek.cz
  • Zboží lze vyzvednout v sídle firmy, kdykoli po předchozí domluvě.

Při výběru zboží se můžete dostat do situace, kdy si nebudete jisti výběrem zboží. Záleží nám na dokonalosti dodaného zboží a proto pokud máte nějaké nejasnosti nebo potřebujete odbornou radu zašlete dotaz s tel.číslem na email obchod@extra-nabytek.cz a my Vám obratem sdělíme potřebné informace. Případně nás kdykoli kontaktujte na tel. 774 020 881.

Přejeme Vám příjemný nákup.