České dřevěné postele

Dřevěné postele

Jedna postel na celý život

Kvalitní dřevěné postele nejsou jen na spánek, ale i na odpočinek, milování nebo obyčejné válení se. Těmito činnostmi strávíte v posteli asi 1/3 života. Z tohoto důvodu se investice do vhodné dřevěné postele vyplatí. Postelová matematika - každý v posteli denně stráví asi 7 až 8 hodin, za týden to je 56 hodin a už za jeden měsíc 240 hodin, ročně pak… No opravdu hodně. Vyberte si pořádné masivní postele, které nevržou a nerozpadnou se za několik měsíců. V nabídce naleznete moderní i klasické postele vyráběné u firmy Hp masiv nábytek pomocí nejmodernějších technologií při použití kvalitních materiálů. Ve výběru nezapomeňte vybrat i některou variantu moření pro dokonalé sladění s vyšším interiérem.

Nabízíme postele z masivu a lůžka od českého výrobce Hp nábytek. V nabídce vyberte kvalitní jednolůžka a dvoulůžka ze smrkového nebo bukového dřeva. Zdá se Vám cena vysoká? Záleží na výběru materiálu a vybavení.

Bukové dřevo je tvrdé a odolné, ze smrku je vše levnější

Prodáváme jen dřevěné postele z výběrového masivu, který je pečlivě vybrán pro svoje vlastnosti, vzhled i výdrž. Kvalitním materiálem vše jen začíná. Výběrové dřevo projde přes všechny moderní technologie zpracování až po konečnou podobu výrobku. Jaký bude? Ve všech krocích zlepšujeme vlastnosti, přesně je vše obrobeno na CNC obráběcích centrech, obroušeno do posledního detailu a nakonec přijde 10 možných odstínů moření a vše ochraňuje bezbarvý UV lak. Používaný lak je ekologický, nezávadný, odolný a vyznačuje se barevnou stálostí bez oxidace dřeva.

Vyberte si české dřevěné postele pocházející z kvalitní české výroby. Založení výroby od roku 1992 zaručuje jistotu, že nešlápnete vedle. Dřevěné postele jsou stále oblíbené, nabízejí mnoho variant a vydrží dlouhá léta. Vše je navíc ekologické, nezávadné a bezpečné. K dřevěným postelím rychle doladíte i okolní nábytek a další doplňky.

Pohodlná postel

V nabídce jsou postele roztříděné dle potřebné šířky a určitě každý přivítá i několik základních výšek postele. Nabízené postele mají navíc několik možností polohování uložení výšky roštu. Tato vlastnost zaručuje různé kombinace pro použití různých roštů a matrací. Vše je za dlouhou dobu výroby doladěno pro snadnou montáž a nehrozí žádné vrzání. Je jen na Vás jaký typ roštu zvolíte a doplníte oblíbenou tuhostí a tloušťkou matrace. Samozřejmě pro základní doporučení nás kdykoli kontaktujte nebo zašlete dotaz.

 

Praktická postel

Když už si vyberete svoji postel, tak ji můžete dále vylepšit dalšími výrobky ze dřeva. Do malých bytů určitě doporučujeme úložné prostory pro uskladnění všeho co potřebujete. Můžete zvolit vyytahovací zásuvky pod postel nebo pevné boxy pod postel s výklopným roštem.

Kvalitní postel

Další možností je výběr použitého dřeva na výrobu. Samozřejmě bukové postele patří k nejlepšímu co můžete vybrat. Buk je tvrdá a odolná dřevina s výbornými vlastnostmi pro nábytek. Chápeme i rozdíl v ceně materiálu a nabízíme proto levnější smrkové postele. Smrk je sice měkký jehličnan, ale při správné technologii a povrchové úpravě vydrží dobře vyrobená postel dlouhé roky používání.