Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu obchod@extra-nabytek.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:

Dřevěné komody

Dřevěné komody z masivního dřeva. Komody ze dřeva nabízíme v několika provedeních ze smrkového a bukového dřeva. Nabízené dřevěné komody mají masivní konstrukci a vysokou stabilitu.

Vybrané oddělení Dřevěné komody neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

Dřevěné komody je možné dodat v lakovaném provedení nebo jako mořené dřevěné komody dle výběru. Chcete kvalitní dřevěný nábytek, který dlouho vydrží a dobře vypadá? Tak to potom toužíte po nábytku z masivu od společnosti Hp nábytek. Tato společnost, s mnohaletou zkušeností, používá jen to nejkvalitnější masivní bukové a smrkové dřevo. Zpracování dřevěného nábytku je nápadité a příjemné na oko, i na omak. Trápí Vás nedostatek místa doma? Společnost Hp nábytek má na takový problém jednoduché, ale chytré řešení. Do módy se opět dostávají dřevěné komody. Kombinace různých polic a otvírání, spolu s vysokou stabilitou dělají z dřevěné komody nábytek, který nemá konkurenci. Díky povrchovým úpravám, si komodu můžete vybrat v mnoha provedení a odstínech. Dřevěné komody patří mezi univerzální nábytek, který se hodí takřka kamkoli a věřte, že si jej zamilujete a vlastnosti dřevěné komody oceníte.

Všechny dřevěné postele dodáváme v rozloženém stavu, které jednoduše a rychle složíte. Objednejte si postele nebo nábytek nad 5000 Kč a máte od nás dopravu po ČR ZDARMA!

Provozovatel
  • Hana Biskupičová
    Zakřany 168, 664 84 Zakřany
  • IČO: 76508480 , DIČ: CZ7862194043
  • Tel.: 774 020 881
  • E-mail:
    HOT-LINE
  • Dřevěné postele a nábytek od českého výrobce HP nábytek. Postele a nábytek je skladem, okamžité dodání po celé ČR a SR, doprava zdarma.

Partneři
Platební metody